KONST / Litografier / Färglitografi 16218036
nr 1621 8036
Färglitografi
Lars Åberg. Signerad, numrerad 50/50, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 36x31cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:36:03
100 kr
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor